Prensiplerimiz

 

Biz Kimiz

Tantaş Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş.'nin bünyesinde kurulan Yelkovan Tekstil San. ve Dış Tiç. Ltd.Şti. 2003 yılından beri aralıksız olarak tekstil hammaddeleri ithalatı ve yurt genelinde satışını yapmaktadır.

Dünyada güvenilirliği ispatlanmış üreticileri Türkiye pazarıyla buluşturmakta ve ülkemiz tekstil sektörüne en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır. Satışlarımız depo teslimi ve milli olup, istenildiği takdirde proforma olarak da yapılmaktadır. Bunun dışında, yine müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel iplik üretimi talepleri de karşılanmaktadır.

 

Misyonumuz

Gerek ürünlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle, gerekse yüksek iş ahlakımızın oluşturduğu güvenle müşterilerimizin ilk tercihi olmak ve ülkemiz tekstil sektörünün yarattığı katma değerin artması için çalışmak.

 

Değerlerimiz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre ürün portföyümüzü çeşitliliğini arttırarak sürekli yenilemek ve böylelikle rekabette önde olmalarını sağlamak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti anlayışımızın temelini oluşturur.